AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Sparta se modlí v návrat Rosického. Během přípravy již trénuje a brzy by mohl být k dispozici

Pražská Sparta pod koučem Stramaccionim výrazně posiluje během letní přestávky a chce v další sezóně vyhrávat cenné trofeje. Zatímco některé tváře Letnou opouštějí, italský trenér zkušenému středopolaři věří a vzkazuje, že na něj mile rád počká.

Rosický se zatím v roli dirigenta ve Spartě příliš nepředstavil, neboť ho dál sužují častá zranění. V přípravném zápase s Táborskem však na Strahově trénoval na vedlejším hřišti a oči fanoušků byly upokojeny. Zdá se, že dlouholetá opora londýnského Arsenalu by mohla být brzy k dispozici.

Na vedlejším trávníku si užíval žonglování s míčem a individuálně se připravoval, aby mohl být svému týmu platný. Vše nasvědčuje tomu, že se po roce do sestavy možná vrátí a k osmnácti minutám proti Mladé Boleslavi přidá další.

Tomáš Rosický se těší velké podpoře nejen fanoušků, ale i hráčů a trenéra. Ten před několika dny prohlásil, že je velkou osobností týmu a mile rád si na jeho návrat počká. Zároveň dodal, že ho nehodlá nasazovat v každém zápasu a jeho zkušenosti upotřebí především v klíčových soubojích.